Skip to main content

Na własny użytek, a może na wynajem?
Mieszkanie to bezpieczna lokata kapitału!

fot. Augustyniak

Dlaczego warto zainwestować
w Łodzi?


Łódź to trzecie co do wielkości miasto w Polsce.
Centralne położenie Łodzi, na przecięciu najważniejszych szlaków tranzytowych, sprzyja wymianie. Pobliski węzeł tras A1, A2 i S8, miejski port lotniczy oraz rozwinięta sieć połączeń kolejowych sprawia, że do Łodzi można dotrzeć z każdego miasta Polski – komfortowo i na czas.

Dlaczego Łódź?

Dlaczego Fuzja?

Inwestycja klasy premium. Projekt, którego przeznaczeniem są zarówno funkcje mieszkaniowe, biurowe jak i komercyjne. Projekt łączący ze sobą budynki nowobudowane oraz będące w procesie rewitalizacji, który został zaprojektowany tak by tworzyć przyjazny i otwarty dla wszystkich fragment miasta.

Całość przedsięwzięcia zakłada oddanie klientom ponad 90 000 mkw. powierzchni o różnych funkcjach.

Mieszkaniowej: 51 780 mkw.
Biurowej: 34 250  mkw.
Usługowej: 12 500 mkw.

fot. Stefan Brajter

Fuzja
zysków

Fuzja Zysków – zainwestuj już teraz w projekt przyszłości, wyjątkowy klimat i gwarancję zysku.

Mieszkania w sercu Łodzi są gotowe do odbioru.

Zainwestuj już teraz i zyskaj najlepszą lokalizację, wyjątkowy klimat i gwarancję zysku.

Wybierz mieszkanie, powiedz nam, jak mamy je urządzić. Odbierz klucz, wynajmij, ciesz się zyskiem. Jeszcze w 2022.

Od 31 tys
rocznieZainwestuj dziś 440 000 zł brutto w wykończone pod klucz mieszkanie w sercu Łodzi. Ciesz się pewnym zyskiem rzędu 31 000 zł rok po roku. *

*przybliżona symulacja dla mieszkania o powierzchni 38 m2

Kalkulator zysków

Przykładowe wyliczenie stopy zwrotu dla inwestycji Fuzja

Powierzchnia mieszkania (m2) 37,39

Wartość mieszkania brutto 366 422 zł

Stopa zwrotu 6,45%

Przykładowe wyliczenie stopy zwrotu dla inwestycji Fuzja

Powierzchnia mieszkania (m2) 69,59

Wartość mieszkania brutto 627 702 zł

Stopa zwrotu 7,03%

Przykładowe wyliczenie stopy zwrotu dla inwestycji Fuzja

Powierzchnia mieszkania (m2) 91,58

Wartość mieszkania brutto 882 350 zł

Stopa zwrotu 6,67%

Napisz do nas

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!

Fuzja w obiektywie